ZLATÁ PALMA - pokoje a apartmány


Ceny (osoba/den) od 75 zł/osoba
(Cena je k jednání v závislosti na sezóně, počtu osob a délce pronájmu. Ceny se nevztahují na Vánoce a Silvestra)

"Zlatá Palma" je útulná dřevěná vila s pokoji pro hosty, nachází se v samém srdci krásných a zároveň nejstarších lázní v Polsku. Budova byla postavena kolem roku 1930 německými osadníky. Vila se nachází v oblasti Starého Zdroje, hned vedle parku, na úpatí Zlatých Hor. Majetek má výhled na malebný lázeňský park. Nedaleko je hřiště. Nejstarší památky v Ladku se datují do patnáctého století.

Typ Objektu: Penzion
Otevírací doba: Otevřeno po celý rok
Počet míst: pokoje s koupelnou 2, 4 - lůžkové
Každý pokoj má ledničku, varnou konvici a příbory, je také možné použít v kuchyni

Povaha regionu: Lázně, Turistika, Rekreace
Region: Rychlebské hory (pl Zlaté Hory), pohoří se nachází ve východních Sudetech

2-OSOBNÍ POKOJ
Dvoulůžkový pokoj s koupelnou, manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, vybaven: wi-fi, lednicí, rychlovarnou konvicí, šálků, příbory, fénem, ručníky.

APARTMÁN
Byt se skládá z obývacího pokoje a 2 oddělených ložnic, kuchyňského koutu, koupelny a velkého balkonu. Vybavení: wifi, lednice, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů, ručníky.

NAVÍC:
Máme parkoviště a prostor pro grilování.

Ubytování je od 14 do 10 hodin

Ideální místo pro rodiny s dětmi, cyklisty, lyžaře, lidé, kteří mají rádi pěší turistiku i poznávání jeskyní a památek. Lyžařský vlek v Ladku ve vzdálenosti přibližně 600 m, a na Černé Hoře cca. 11 km. Pěšky můžete jít do bazénu, lázní, a na léčební postupy. V okolí se nachází Sněžník, Medvědí Jeskyně, Zlatý důl, Hrad Książ.

Máme Wi-Fi internet pro naše hosty.

Jízdní kola - je možnost zapůjčení jízdních kol a předání a převzetí zařízení pokrývá celý Kłodzko Valley, podrobnosti jsou na straně www.wypozyczalniarowerow.klodzko.pl
Złota Palma 2022